Контакти
Зворотній зв'язок
Замовити дзвінок

(050) 374-06-74

(0372) 90-12-92

office@langate.ua

langate_support

Поля не найдены.
Поля не найдены.
Ви дійсно знаходитесь в
Чернівцях?
  • Особистий кабінет

Служба підтримки ЛАНГЕЙТ

Інтернет /
Телебачення

Фінансові
питання

Особистий
кабінет

інтернет
телебачення

Підключення послуги

Аналогове телебачення.

Аналогове телебачення — телевізійна система, що використовує для отримання, виводу і передачі зображення і звуку аналоговий електричний сигнал. Всі приймально- передавальні системи доцифрової епохи, включаючи механічне телебачення, використовували аналогові сигнали, які можуть передаватися за допомогою кабелю. Незаперечна перевага телебачення - можливість підключення до одного кабелю декількох телевізорів. Для цього не потрібно використовувати будь-яке додаткове обладнання. Для вибору каналу знадобиться тільки телевізійний пульт.

Яке обладнання потрібне для підключення телебачення?

Перш за все необхідно визначити чи є можливість підключення до кабельного телебачення саме за Вашою адресою, цю інформацію можна дізнатись зателефонуваши в службу технічної підтримки або в будь-якому з наших відділів із обслуговування абонентів. Для підключення кабельного телебачення потрібен коаксіальний кабель та телевізор.

Чи можу я замовити послугу «Телебачення» без послуги «Інтернет»?

Так, Ви можете підключити послугу «Телебачення» без підключення послуги «Інтернет», при умові технічної можливості підключення за Вашою адресою. Для цього Вам необхідно звернутися в відділ обслуговування абонентів та заключити договір. Обов'язковою умовою є проплата абонентної плати авансовим платежем за 6 місяців та, вразі необхідності, плати за підключення згідно тарифів.

В мене вже є інтернет від компанії Лангейт, як я можу підключити телебачення?

Послуга "Телебачення" надається за умови технічної можливості підключення по адресі. При наявності коаксіального кабелю, проведеного від телевізора до щитової, підключення послуги безкоштовне. При відсутності коаксіального кабелю - вартість підключення першого телевізора становить 300 грн., другого - 200 грн. Послуга "Телебачення" надається згідно тарифних планів. Оформити заявку на підключення можна зателефонувавши в службу технічної підтримки або у відділах обслуговування абонентів.

Діагностика та усунення несправностей

Не показують деякі канали. Що робити?

Необхідно зробити авто налаштування на Вашому телевізорі. Можливо провайдером був змінений перелік каналів, які надаються, або діапазон трансляції.

Не показують всі канали. Що робити?

Якщо У Вас перестали транслюватися всі канали і Ви переконалися, що кабель підключений до телевізора і немає ніяких пошкоджень Вашого обладнання, Вам варто звернутися в службу технічної підтримки або у будь-який відділ обслуговування абонентів та залишити заявку про несправність. За необхідності, протягом зазначеного терміну до Вас підійде майстер на узгоджений час і усуне несправність.

Аккордион дополнительные услуги

Особистий кабінет