м. Чернівці
Ви знаходитесь в м. Чернівці?
Так, вірно
Обрати інше
Згорнути
Особистий кабінет
Підключення
Кабельне телебачення від Лангейт

Провайдер «Лангейт» - це високошвидкісний безлімітний інтернет-доступ для домашнього користування. При підключенні «Лангейт» використовує сучасні оптичні технології - Ethernet та FTTB («оптика в кожний будинок»), що забезпечує гарантовану швидкість завантаження інформації до 500 Мб/с.

Список каналiв
Чому Ви маєте підключити телебачення від Лангейт?
Телебачення від Лангейт - це відмінна якість за рахунок застосування тільки сучасного високотехнологічного обладнання, швидкісних ліній передачі інформації, надійних будинкових розподільчих мереж.
Телебачення від Лангейт - це відмінна якість за рахунок застосування тільки сучасного високотехнологічного обладнання, швидкісних ліній передачі інформації, надійних будинкових розподільчих мереж.
Всі види робіт: проектування, монтаж, здача в експлуатацію та обслуговування мережі здійснюється тільки на підставі єдиних стандартів, які відповідають європейським нормам.
Підключити послугу швидко та легко

Достатньо залишити заявку на підключення на сайті, подзвонити в службу технічної підтримки «Лангейт» або в контакт-центрах. Майстер прийде в зручний для Вас час, виконає підключення та всі необхідні налаштування.

Залишити заявку
Техпідтримка
Тарифи для м. Чернівці
99грн/міс
Аналогове ТБ
Підключити
Список каналів
*Вартість підключення до кабельного телебачення 50 грн за умови наявності коаксіального кабелю від щитка до телевізора. За умови відсутності коаксіального кабелю - вартість підключення першого телевізора до кабельного телебачення становить 300 грн., другого - 200 грн.
Додаткові послуги
Всі Послуги
Підключення додаткових телевізорів 2й - 200грн, 3й- 150грн
Підключення КТБ

Кабель є до щитової 50грн Кабелю немає 300грн до 1 телевізора

від 50грн
Розводка кабелю коаксіального ( КТБ )

Тип кабелю – коаксіальний

Від 13грн/м роботою
Технiчнi переваги КТБ
Прийомна частина

Для прийому сигналу зі супутників застосовуються супутникові тарілки офсетного типу TRIAX, діаметром більше 2 метрів, виконані з антикорозійного матеріалу. Застосування саме офсетних антен великого діаметра зводить до мінімуму скупчення на них атмосферних опадів та забезпечує впевнений прийом сигналу при будь-яких погодних умовах. Кріплення антен до єдиної звареної рами, обтяженою бетонними блоками, зводить до мінімуму вплив на якість прийому вітрових навантажень. Встановлені на антенах конвертори (головки) Inverto Quad Black Pro забезпечують прийом і конвертацію сигналів із супутників з мінімальними втратами. Прийнятий сигнал доставляється в приміщення головної станції (ГС) кабелями RG-11 з підвищеним ступенем екранування, що знижує рівень втрат при транспортуванні. Виняткова надійність і місце розміщення приймальних пристроїв повністю відповідає міжнародним стандартам кабельних операторів преміум класу.

Перетворення прийнятого сигналу

Прийнятий сигнал надходить безпосередньо на аналогову стійку ГС і піддається подальшій обробці і перетворенню модульною станцією WISI на уніфікованій платформі OH. Устаткування від європейського виробника WISI повністю відповідає стандартам якості для головних станцій вищого класу, відповідає міжнародним нормам DVB-S. Устаткування WISI має високу вартість і тому доступно далеко не всім кабельним операторам. Дана високо інтегрована платформа дозволяє нарощувати свій потенціал і збільшувати кількість каналів, що передаються абонентам компанії, не знижуючи при цьому якості. Перетворений сигнал на платформі WISI, надходить на оптичний передавач HARMONIC HLT7806R і перетворюється з електричного в світловий потік. Передавач працює на довжині хвилі 1550 з лінійки обладнання Harmonic MAXLink призначений для широкосмугової передачі даних. Передавач HLT7806R дає можливість передачі сигналу в мережах з великою зоною покриття, зберігаючи високі показники якості сигналу. Як і обладнання WISI, оптичний передавач відповідає міжнародним стандартам передачі сигналу через оптичне волокно на довжині хвилі 1550.

Пароль успішно змінено! Але, можливо, тексту буде більше. Набагааааааато більше. Прям забагато навіть.