Контакти
Зворотній зв'язок
Замовити дзвінок

вул. Комарова 23-25

вул. Котляревського, 5

(050) 374-06-74

(0372) 90-12-92

office@langate.ua

langate_support

Поля не знайдено.
Поля не знайдено.
Ви дійсно знаходитесь в
Чернівцях?
  • Особистий кабінет

 

 

 

 

 

 

Офіси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Новини
25.11.2020
Внаслідок аварії, що трапилася в одному з районів наразі відсутнє енергоживлення на вузлі зв’язку, через що неможливе надання послуг за адресою: 📌 Незалежності проспект 📌 Щербанюка Олександра 📌 Героїв Майдану 📌 Достоєвського 📌 Небесної Сотні 📌 Мініна та прилеглі Аварійні роботи зі сторони РЕМ. Орієнтовний час відновлення послуги 3-4 години. Вибачте за незручності!
Читати далі>>
23.11.2020
У зв’язку з обривом на оптичній лінії зв’язку на даний момент повністю або частково відсутні послуги за адресами: вул.Приміська Другавул.Приміська П’ятавул.Приміська Третявул.Миру (Коровія)вул.Головна Бульвар, 248 Спеціалісти підсилено працюють над швидким відновленням роботи послуг. Приносимо свої вибачення!
Читати далі>>
22.11.2020
У зв’язку з технічними неполадками на обладнанні можливе часткове або повне порушення надання послуг. Бригади працюють над відновленням послуги у найкоротший термін. Просимо вибачення за незручності! Дякуємо, що Ви з нами!
Читати далі>>
20.11.2020
Наші абоненти знають, як сильно ми їх цінуємо. А тепер ми хочемо, щоб вони це відчули, тому ми розігруємо 50 ПОДАРУНКОВИХ БОКСІВ із тематичними подарунками.  ⠀ Щоб взяти участь у розіграші — потрібно: бути інтернет-абонентом “Langate”підписатися на сторінку творчо продовжити в коментарях речення «Я обираю Лангейт за…» (ОДИН РАЗ) відзначити 2-ох друзів (ОДИН РАЗ)чекати результату 23.12 ⠀Важливо: Розіграш відбудеться, якщо публікація набере більше, ніж 50 коментарів Забрати приз потрібно впродовж 3-ох днів після оголошення результатів Шанси високі: 50 боксів = 50 переможців Якщо ти користуєшся інтернет-послугами від “Langate” — виконуй умови та чекай на результат, якщо ні — підключай інтернет […]
Читати далі>>
19.11.2020
Для подальшого покращення надання послуг будуть проводитися планові технічні роботи на лінії зв’язку в період з 02:00год. по 05:00год. . У зв’язку з цим можуть спостерігатися короткочасні перебої трансляції сервісу платформи OLL.TV або повна їх відсутність.Приносимо свої вибачення за тимчасові неполадки!
Читати далі>>
Всі новини Підписатися на новини

Особистий кабінет