Контакти
Зворотній зв'язок
Замовити дзвінок

вул. Чорновола, 30

(другий поверх,
навпроти школи №2)

(099)6887841

office@langate.ua

langate_support

Поля не найдены.
Поля не найдены.
Ви дійсно знаходитесь в
Чернівцях?
  • Особистий кабінет
Новини
09.07.2020
Шановні абоненти! Є проблеми з постачанням інтернет послуг у магістрального оператора України. В зв’язку з цим можливі часткові перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернету. В даний момент спеціалісти працюють над відновленням послуги. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
07.07.2020
У зв’язку з ДТП, що трапилася у с. Н. Бросківці, було пошкоджено опору з магістральними лініями. По населених пунктах Н. Бросківці, Слобода-Комарівці, Комарівці, Стара Жадова та прилеглих до них селах спостерігається часткова або повна відсутність інтернету. Роботи по відновленню послуг уже проводяться. Вибачте за незручності!
Читати далі>>
05.07.2020
У зв’язку з відсутністю живлення в Центральній частині міста, в районі вулиць Чехова та Першотравневої, а також прилеглі вулиці, відсутній доступ до інтернет мережі або можливі перебої в роботі. Очікуємо відновлення роботи послуги найближчим часом. Вибачте за незручності!
Читати далі>>
04.07.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла від сторони РЕМ в районі вулиці Героїв Майдану, Небесної Сотні, Пилипа Орлика, проспекту Незалежності, Олександра Щербанюка та прилеглих до них можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Наразі ведуться роботи по відновленню. Орієнтовний час відновлення послуги до 3-х годин. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
03.07.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла в м. Глибока можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Наразі ведуться роботи по відновленню. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
03.07.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла від сторони РЕМ в районі вулиці Руської та прилеглих до них можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Наразі ведуться роботи по відновленню. Орієнтовний час відновлення послуги до 2-х годин. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
02.07.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла в районі вулиці Південно-Кільцева, бульвару Героїв Крут та прилеглих до них можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Наразі ведуться роботи по відновленню. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
02.07.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла в районі вулиці Хотинської можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Наразі ведуться роботи по відновленню. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
28.06.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненим світла зі сторони РЕМ в районі вулиці Ентузіастів, Південно-кільцевій, бульвару Героїв Крут, Воробкевича та прилеглих вулиць, можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Орієнтовний час відновлення послуги до 3-4 години. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
27.06.2020
Шановні користувачі! У зв’язку з аварійним вимкненням світла зі сторони РЕМ в районі вулиці Героїв Майдану, проспекту Незалежності, Небесної Сотні, Щербанюка, Достоєвського, Рівненської, Пилипа Орлика, Алма-Атинської та прилеглих вулиць, можливі перебої в роботі мережі або повна відсутність доступу до інтернет послуг. Орієнтовний час відновлення послуги до 3-4 години. Вибачте за незручності.
Читати далі>>
//
Всі новини

Особистий кабінет