Контакти
Зворотній зв'язок
Замовити дзвінок

вул. Комарова 23-25

вул. Котляревського, 5

(050) 374-06-74

(0372) 90-12-92

office@langate.ua

langate_support

Поля не знайдено.
Поля не знайдено.
Ви дійсно знаходитесь в
Чернівцях?
 • Особистий кабінет
Кабельне телебачення від Langate в Чернівцях

Кабельне телебачення
від Лангейт

Отримуючи послугу кабельного телебачення від Лангейт, Ви маєте можливість перегляду 60 різнопланових, інформаційних, розважальних, фільмових, пізнавальних та спортивних каналів.

Переглянути список каналів

Підключити послугу швидко та легко

Достатньо залишити заявку на підключення на сайті, подзвонити в службу технічної підтримки «Лангейт» або у відділах обслуговування абонентів. Технічно грамотний і ввічливий персонал швидко та якісно здійснить підключення, усуне будь-які несправності.

Постійне вдосконалення

Наша компанія постійно покращує якість послуги, доповнюючи її новими цікавими каналами формату DVB-S.

Чому Ви маєте підключити телебачення від Лангейт?

 • Телебачення від Лангейт - це відмінна якість за рахунок застосування тільки сучасного високотехнологічного обладнання, швидкісних ліній передачі інформації, надійних будинкових розподільчих мереж.
 • Всі види робіт: проектування, монтаж, здача в експлуатацію та обслуговування мережі здійснюється тільки на підставі єдиних стандартів, які відповідають європейським нормам.
 • Персонал, який здійснює роботи на мережах КТБ, періодично проходить навчання і тестування згідно з прийнятих на підприємстві єдиних стандартів та використанням наочних посібників.

  Переглянути технічні переваги КТБ  

 • Прийомна частина

  Для прийому сигналу зі супутників застосовуються супутникові тарілки офсетного типу TRIAX, діаметром більше 2 метрів, виконані з антикорозійного матеріалу. Застосування саме офсетних антен великого діаметра зводить до мінімуму скупчення на них атмосферних опадів та забезпечує впевнений прийом сигналу при будь-яких погодних умовах. Кріплення антен до єдиної звареної рами, обтяженою бетонними блоками, зводить до мінімуму вплив на якість прийому вітрових навантажень. Встановлені на антенах конвертори (головки) Inverto Quad Black Pro забезпечують прийом і конвертацію сигналів із супутників з мінімальними втратами. Прийнятий сигнал доставляється в приміщення головної станції (ГС) кабелями RG-11 з підвищеним ступенем екранування, що знижує рівень втрат при транспортуванні. Виняткова надійність і місце розміщення приймальних пристроїв повністю відповідає міжнародним стандартам кабельних операторів преміум класу.

 • Перетворення прийнятого сигналу

  Прийнятий сигнал надходить безпосередньо на аналогову стійку ГС і піддається подальшій обробці і перетворенню модульною станцією WISI на уніфікованій платформі OH. Устаткування від європейського виробника WISI повністю відповідає стандартам якості для головних станцій вищого класу, відповідає міжнародним нормам DVB-S. Устаткування WISI має високу вартість і тому доступно далеко не всім кабельним операторам. Дана високо інтегрована платформа дозволяє нарощувати свій потенціал і збільшувати кількість каналів, що передаються абонентам компанії, не знижуючи при цьому якості. Перетворений сигнал на платформі WISI, надходить на оптичний передавач HARMONIC HLT7806R і перетворюється з електричного в світловий потік. Передавач працює на довжині хвилі 1550 з лінійки обладнання Harmonic MAXLink призначений для широкосмугової передачі даних. Передавач HLT7806R дає можливість передачі сигналу в мережах з великою зоною покриття, зберігаючи високі показники якості сигналу. Як і обладнання WISI, оптичний передавач відповідає міжнародним стандартам передачі сигналу через оптичне волокно на довжині хвилі 1550.

 • Передача сигналу по мережі і його посилення

  Передача оптичного сигналу від головної станції (ГС) до житлових будинків здійснюється за технологією FTTB (волокно в будинок). Розподіл сигналу здійснюється за технологією PON. Висока якість передачі оптичного сигналу обумовлено застосуванням тільки добротних оптичних кабелів, розподільників, високим рівнем зварювальних робіт, а також постійним контролем за мережею. Застосовувані підсилювачі для довжини хвилі 1550 вносять мінімум спотворень в сигнал за рахунок застосування технології прямого накачування рівня лазером.

 • Прийом оптичного сигналу на будинках

  Прийом оптичного сигналу безпосередньо на житлових будинках здійснюється оптичними приймачами MOB-720. Він є сучасним оптичним приймачем, призначеним спеціально для мереж з архітектурою FTTB. Ця система дає можливість плавного регулювання посилення і дискретного регулювання нахилу АЧХ. MOB-720 має вбудований індикатор вхідної оптичної потужності, один оптичний вхід - SC / APC роз'єм, один RF вихід 5/8 "і F роз'єм для тестування. Приймач перетворює оптичний сигнал в електричний, підсилює його для подачі і розподілу через БРС. Сучасна конструкція, простота регулювання і солідне виконання відповідає міжнародним нормам.

 • Розподіл сигналу по будинковим розподільних мереж (БРМ)

  БРМ служить для подачі сигналу безпосередньо абоненту. Виконуються з коаксіального кабелю RG-6 з щільністю екранування не нижче 96%. Абонентські відгалужувачі DATIX вносять мінімум перешкод в сигнал і є одними з найбільш якісних розподільників телевізійного сигналу. Всі мережі ДРС проходять процедуру попереднього проектування і підкріплюються актами здачі в експлуатацію.

Особистий кабінет